+370 672 40272 info@wjprojektai.lt

meškinaiDidelis meškinas – puiki dovana tiek mažam vaikui tiek ir merginai. Mielas minkštas ir didžiulis pliušinis žaislas. Tai puikus draugas, puikus fotosesijų elementas. Meškinas gali būti draugu, gali būti bokso kriauše, o prireikus – jis ir puikus suoliukas. Meškinas itin didelis, tačiau lengvas. Tai priklauso nuo to kokiu užpildu jis užpildytas. Save gerbiantys meškinų ir kitų pliušinių žaislų gamintojai pasirūpina, kad viduje esanti užpildomoji medžiaga būtų itin puri ir lengva. Tai garnatuoja meškino ilgaamžiškumą ir patvarumą. Jei meškinas bus sunkus – ilgainiui jis tiesiog pradės plyšti pats nuo savo svorio. Be to – tokį meškiną bus pavojinga palikti su mažu vaiku. Užgriuvęs vaiką meškinas gali padaryti didelės žalos.

Medžaigų meškinų kišimui yra gana įvairių. Kadangi tai ne chemijos ar fizikos pamoka tai to neaptarinėsime. Tiesiog svarbu žinoti, kad meškinas turi būti didelis, minkšas, purus ir lengvas. Tai reiškia, kad dviejų metrų dydžio meškinas turi sverti labai nedaug – jį privalo galėti nesunkiai pakelti ir mažametis vaikas. Tiesa, nebūtinai dideli privalo būti meškinai. Tai gali būti ir kiti pliušiniai žaislai, tačiau didžiulis meškinas – vienas populiariausių žaislų. Tikrai lenkiantis visas kitas pliušinių žaislų rūšis. Dažniausiai jie vadinami Tedžio vardu. Meškinai Tedžiai – tai nuo Teodoro Ruzvelto medžioklės laikų, kai jis pagailėjo meškino ir jo nenušovė. Nuo tada žaislų gamintojai pradėjo gaminti minkštus pliušinius meškiukus ir vadino juos Tedžiais.

Nes akivaizdžiai gamtoje meškinas nėra vienas iš mieliausių gyvūnų. Meškinų personažas padarytas itin mielas ir žaisimingas. Meškinai dažnai neturi nei savo tikrų proporcijų – nei tikros spalvos. Žaislų parduotuvėse galima pamatyti ir violetinių ir rožinių ir ryškiai oranžinės saplvos didelių minkštų meškinų. Meškinų pardavėjai stengiasi pagaminti ir parduoti kuo didesnius pliušinius meškinus. Tačiau dalis jų tyčia ar netyčia savo internetinėse parduotuvėse meluoja dėl meškinų dydžių. Tiesiog jie matuoja meškino ūgį maksimaliai jį ištempus, o ne natūralioje jo būsenoje. Be to dažnai nurodomas jo audinio ilgis, kuris po susiuvimo ir užpidymo kamšalus susitraukia. Tad būkite tikrai atsargūs.

Paruošta konsultuojantis su www.meskinurojus.lt e-parduotuvės specialistais.